Rodzynki Sułtańskie na Instagramie: @GOSIA.IN.PLACES

instagram
0 Flares Facebook 0 Twitter 0 Google+ 0 Pin It Share 0 Email -- 0 Flares ×

Rodzynki Sułtańskie można już śledzić na Bloglovin; możecie polubić na Facebooku albo przypinać obrazki na Pintereście.

Od kilku dni możecie też podglądać mnie przez aplikację Instagram. Na Instagramie będę zamieszczać trochę inne zdjęcia, niż na blogu i Facebooku. Chcę się z Wami podzielić bardziej prywatnymi chwilami, ale przede wszystkim – wrzucać codzienną porcję absurdów, ciekawostek i widoków z Turcji. Zapewniam: nie będzie jak na pocztówce! ;)

Dzięki profilowi na Ista możecie być jeszcze bliżej Turcji, a ja nie będę zamęczać Was milionem zdjęć na tablicy na Facebooku.

Zapraszam :)

The following two tabs change content below.

Gosia (Rodzynki Sułtańskie)

Blog Rodzynki Sułtańskie powstał w 2012 roku i jest subiektywnym przeglądem blasków i cieni życia w kraju minaretów - piszę o kulturze, języku, kuchni, oswajaniu orientu, ale też uczeniu się siebie w nowym otoczeniu kulturowym. Więcej znajdziesz w zakładce "O blogu". Kontakt/współpraca: RodzynekSultanski [@] gmail.com

2 przemyślenia na temat “Rodzynki Sułtańskie na Instagramie: @GOSIA.IN.PLACES”

  1. Lewanda pisze:

    konkretny, podróżniczy blog, świetnie!rozumiem co to znaczy zakochać się w Turcji, moja kumpela wróciła z erasmusa, zakochana w tym kraju :)

  2. Ola pisze:

    fajny blog, dzięki, że mi się wpisałaś i mogłam poznać to miejscezostaję nowym obserwatorem:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


0 Flares Facebook 0 Twitter 0 Google+ 0 Pin It Share 0 Email -- 0 Flares ×