Współpraca i statystyki

0 Flares Facebook 0 Twitter 0 Google+ 0 Pin It Share 0 Email -- 0 Flares ×

Jesteś zainteresowany współpracą lub reklamą? Napisz maila: RodzynekSultanski [@] gmail.com. 

Chętnie podejmę współpracę z redakcjami, instytucjami kulturalnymi, biurami podróży, hotelami, przewoźnikami, szkołami językowymi, sklepami i producentami żywności (zwłaszcza orientalnej). Możliwe są recenzje obiektów i wycieczek, konkursy sponsorowane, artykuły sponsorowane (pisane przeze mnie – nie przyjmuję gotowych tekstów). Ponieważ na stałe mieszkam w Turcji, proszę o kontakt mailowy.

Możliwa jest także współpraca w ramach wystąpień lub prezentacji.

 

Blog Gosi – Rodzynki Sułtańskie – wyróżnia szata graficzna, szczere, rzeczowe posty oraz duża liczba użytkowników. Nasza współpraca trwa już od kilku miesięcy i zawsze przebiega w miłej atmosferze.

Posty zawsze pojawiają się w umówionym terminie, dodatkowo ilustrują je piękne autorskie zdjęcia. Gosia sama wychodzi z inicjatywą i ciekawymi pomysłami, co przyniosło wymierne efekty – wzrost liczby klientów. Mamy nadzieję, że jeszcze niejeden wspólny projekt przed nami.

Turecki Sklep Marta Tűrksezer

 

Ponieważ pojawiają się takie propozycje, uprzedzam: na blogu nie umieszczam wpisów, których celem jest tylko pozycjonowanie stron i reklam miejsc, których nigdy nie odwiedziłam/nie odwiedzę.  Szanuję moich czytelników, a jakakolwiek reklama ma przynieść korzyść przede wszystkim im, a nie tylko mnie i firmie. 

Więcej o blogu i o autorce tutaj.

 Statystyki za sierpień 2017:

 

Statystyki bloga Rodzynki Sułtańskie – współpraca z blogiem

dane1

 

Więcej informacji o blogu

statystyki_wspolpraca


0 Flares Facebook 0 Twitter 0 Google+ 0 Pin It Share 0 Email -- 0 Flares ×