Czytam

1 Flares Facebook 0 Twitter 0 Google+ 0 Pin It Share 1 Email -- 1 Flares ×

map

Palcem po mapie. Wzrokiem po ekranie komputera. Uwielbiam polską blogosferę podróżniczą – za porady, których nie znajdujemy w przewodnikach, piękne zdjęcia, osobiste notatki. I za to, że za każdym razem mam ochotę pojechać do jednego z opisywanych miejsc :)

W działach „Blogi i strony o Turcji” oraz „Inne źródła wiedzy o Turcji” starałam się wypunktować działające, stale aktualizowane strony. Stąd brak niektórych blogów, na których ostatni wpis pojawił się kilka miesięcy temu. Jeśli ominęłam jakiś blog – napisz do mnie maila (rodzyneksultanski [małpka] gmail.com). Lista alfabetyczna, będę starała się uzupełniać ją systematycznie. 

z turcji

Blogi i strony o Turcji

Inne źródła wiedzy o Turcji

swiata

Blogi, które lubię/cenię/polecam/z autorami których koleguję się wirtualnie:

  • Polskie Blogi Podróżnicze – strona zbiera wybrane wpisy dobrych polskich blogów emigracyjnych i podróżniczych. Warto śledzić – dodając jedną stronę do zakładek, mamy dostęp do najlepszych wpisów polskiej blogosfery podróżniczej (skromnie dodam, Rodzynek również ;))
  • Klub Polki na Obczyźnie - baza blogów dziewczyn (i jednego rodzynka, Piotra), żyjących poza granicami Polski. Anglia, Turcja, Indonezja, Martynika… Polecam prześledzenie blogów z listy.

 


1 Flares Facebook 0 Twitter 0 Google+ 0 Pin It Share 1 Email -- 1 Flares ×